[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Big Mama e prekur nga kanceri? Reagon për herë të parë dhe sqaron gjendjen e saj (Foto)Këngëtarja e njohur Big Mama, përmes një postimi në Instagram ka sqaruar të gjitha aludimet që janë bërë kohet e fundit në mediat rozë lidhur me gjendjen e saj shendetesore

Miq,

Fillimisht ju falenderoj shumë të gjithëve që jeni interesuar dhe shkruar për mua e gjendjen time, kam lexuar shkrime të ndryshme e kam dëgjuar muhabete rreth shëndetit tim por nuk kam mundur që të ju përgjigjem të gjithëve, andaj vendosa që përmes këtij mesazhi të ju them të gjithëve miqëve dhe dashamirëve por edhe atyre që shpifin e shpikin, unë jam shumë mirë me shëndet, e vërtetë që kam realizuar një operacion në Turqi për një jetë më të shëndetshme mirëpo nuk kam pasur as kancer e as nuk e kam humbur vokalin e nuk jam në gjendje kritike, por jam shëndosh si molla. Ndërkohë që ju lus të prisni deri të dielën për të gjitha detajet rreth operacionit tek emisioni im “Mama’s trip” ne ora 15.00 tv21 aty i keni te gjitha te vertetat .