Bie nga kati i pestë, humb jetën një person në Pejë, flasin nga Policia dhe Prokuroria

Një person i moshës 42 vjeçare ka vdekur aksidentalisht në orët e para të së premtes në Pejë, pasi i njëjti ka rënë nga kati i pestë i një objekti. Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor, i cili ka dalur në vendin e ngjarjes.Rastin e ka konfirmuar Fadil Gashi – zëdhënës i Policisë … Vazhdoni me leximin e Bie nga kati i pestë, humb jetën një person në Pejë, flasin nga Policia dhe Prokuroria