[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bie borë në Prishtinë, rrugët kreysore janë të qarkullueshme(Foto+ Video)Mëngjesi I ditës së sotme e ka zbardhur kryeqytetin me borë. Paralajmërimet se do të kemi javë të ftohtë e me reshje bore duket se janë të vërteta.

Këto pamje, foto e video, flasin vetë për dimrin me borë që po mban në kryeqyteti. Në ndërkohë rrygët kryesore të kryeqytetit janë të kalueshme dhe se ketë herë bora duket se nuk e ka gjetur “në gjumë” komunën e Prishtinës, shkraun Botapress.

bora 2qyteti

 

KLIKONI KETU PER TE PARE VIDEON