[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Besim Dina shpërthen në lotë gjatë emisionit (Video)Moderatori Besim Dina,mbrëm ka festuar emisionin e 400’të të “Oxygen”.

Ekipi i emisionit i kishin përgatitur shumë befasi në emisionin jubilar ku shpesh ai nuk ka mundur të kontrolloj emocionet, duke e parë anën tjetër të Besim Dinës.

Pjesa më emocionuese ka qenë ajo kur Dina i është drejtuar “Botës” me një fjalim mjaft emocionues që ka bërë në fund të shpërthej në lotë, shkruan “Magazina.al”

Dina ka kërkuar nga “Bota” që të jetë e drejt, pa paragjykime dhe më e drejt me të gjithë njerëzit, ai ka folur edhe për Kosovën, krysisht për shtresen politike ku sipas tij kanë nëpërkëmbur popullin e tyre./Magazina.al

https://web.facebook.com/BesimDinaOFFICIAL/videos/10153657397947395/