[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bekim Berisha (ABEJA) me shoqëri (Video e rrallë)Botapress sjell dhe rikujton një nga videot e rralla në të cilën mund të shihni një nga herojntë e ‘heshtur’ të Kosovës me shoqërinë e tij.

Kjo video është marr nga rrjetet sociale dhe ia vlen ta shihni.

Bekim Berisha është krenaria e Kroacisë, e Kosovës dhe e B e H-së. Është i vetmi ushtar i dekoruar nga tre presidentë e për artin e tij të luftës flitet edhe sot.

Ja video:

KLIKO KETU PER VIDEO