[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Befason Zidane, nuk e mbron Ronaldon (Foto)Zinedine Zidane ka befasuar me deklaratën për Cristiano Ronaldon

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka marrë një goditje nga trajneri francez, Zinedien Zidane.

Ky i fundit, në konferencë për shtyp para ndeshjes me Celta Vigon, nuk kundërshtoi vërshëllimat e tifozëve të Los Blancos drejtuar portugezit.

“Unë nuk mund të them nëse vërshëllimat e tifozëve drejt Ronaldos janë të drejta apo të padrejta”, deklaroi Zidane.

Kjo deklaratë është një sinjal i qartë që raportet mes Zidane dhe Ronaldos kanë nisur të ftohen. /Express/