[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Barcelonës i mohohet goli i pastër (FOTO+VIDEO)Barcelonës i është anuluar një gol i pastër në barazimin 1:1 ndaj Betisit sot, shkruan zeri.info.

Topi e kaloi vijën, por referët nuk e panë këtë, duke e dëmtuar rëndë gjigantin katalunas.

Image

Këtë mund ta vlerësoni vetë, pasi t’i shihni këto fotografi dhe këtë video. /Zëri/

https://www.youtube.com/watch?v=xZjulx4ZKMU