[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Barcelona fiton me spektakël (Video)arcelona ka shënuar fitore të merituar ndaj Eibarit me rezultat 0:4

Skuadra e Barcelonës ka vazhduar me fitore në La Liga, pasi në udhëtim ka mposhtur Eibarin me rezultat 0:4.

Golat për kampionin aktual të Spanjës i shënuan Denis Suarez, Leo Messi, Luis Suarez dhe Neymar.

Pas kësaj fitoreje, Barcelona mbetet në vendin e tretë me 41 pikë, dy më pak se sa Real Madrid në vendin e parë, por që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

https://youtu.be/LexTfB48ilo

https://youtu.be/Th1hjV6CUiA

https://youtu.be/-Lu8RjxPBbE