[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Barack Obama po shijon pushimet duke bërë ‘sërf’ me mikun miliader (Foto/Video)Barack Obama duket se po i shijon në maksimum pushimet dy javë pasi la mandantin e Presidentit të Amerikës.

Ish-presidenti amerikan po bën relax duke u marrë me disa sporte ekstreme në ishujt e Karaibeve dhe atë po e shoqëron  miku e tij, miliarderi Richard Branson.

Këto janë disa nga imazhet e para që ka kapur gazeta britanike Daily Mail, transmeton Botapress.info

 

Sixty-six-year-old Branson, the founder of Virgin, got some air when he went out foil-boarding 

On the last day of the trip, Branson and Obama (pictured) faced off to see who could stay up the longest on the board