[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Barack Obama, 8 vite përmes fotografive! (Foto)Sot është dita e fundit e Barack Obama-s, si President i SHBA-ve dhe kanë mbetur vetëm pak orë nga çasti i dorëzimit të zyrës prej tij te Donald Trump.

 Më poshtë po ju sjellim një fotogaleri me fotot më të mira të Obamës President, të cilat janë shkrepur nga fotografi i tij personal Pete Souza.

Fotot na sjellin momentet më interesante nga jeta e Presidentit amerikan, që nga 20 janari i vitit 2009 e deri më sot. /Telegrafi/