[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Bajrush Morina “godet” rëndë Ardian Gjinin (Foto)Botapress, 27 Prill

Publicisti Bajrush Morina përmes një postimi në Facebook ka thënë që Ardian Gjini derisa ishte ministër i kushtoi vendit me 30 milionë euro për shpronësimin në Hade, shkruan Botapress.

 

“Shkoni ne Hade dhe pyetni familjaret e shperngulur nga ky fshat dhe ju tregojne kush eshte Ardian Gjini”, shkruan Morina. /Botapress.info

 

Ky është postimi i Bajrush Morinës në Fecabook:

 

A ka qene bre ky Ardian Gjini ministri i shpronesimit te Hades qe i kushtoi vendit mbi 30 milion Euro???? Shkoni ne Hade dhe pyetni familjaret e shperngulur nga ky fshat dhe ju tregojne kush eshte Ardian Gjini….E di nje rrefim te nje fqinji tim prej Hades…. Kur e pashe ne Click sonte Gjinin, definitivish ma prishi mbremjen dhe gezimin per lirimin e Haradinajt..

 

Image may contain: 1 person