[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Babai i thotë vajzës 2-vjeçare se s’mund të ketë të dashur, reagimi i saj do t’ju befasojë (VIDEO)Të gjithë baballarët duhet ta përgatisin veten për ditën që vajza e tyre do të vjen në shtëpi dhe të thotë se ka gjetur të dashur.

Por babai që do ta shihni në video nuk mund t’u besojë veshëve të tij kur vajza dy vjeçare i thotë se e ka gjetur dashurinë e parë, transmeton lajmi.net. Menjëherë, babai i tha asaj që s’mund të ketë të dashur dhe ajo qau shumë.

Vajza e vogël është pyetur nga nëna: “Kush është Jared?” Dhe kur ajo i ktheu përgjigjen se ai ishte i dashuri i saj, babai i saj menjëherë reagoi. Vajza e quajtur Kennedy i thotë nënës së saj: “Babai thotë që unë s’kam të dashur.”

Babai i thotë se ajo nuk është e lejuar të ketë një të dashur deri në moshën 50 vjeçare, vajza e godet babain në dorë.

Video për Kennedyn është postuar në facebook nga e ëma e saj, Chelsea Kirkland dhe ka marrë miliona klikime.