[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Avokati Arianit Koci e quan “dost” Bajram Gecajn, j apse? 

Avokati i njohur Arianit Koci e ka quajtur “dosti” jem Bajram Gecajn, keshilltarin e kryeministrit Isa Mustafa.

Në një postim të tij në Facebook, avokati Koci ka shkruar:

 

Bajram Gecaj, dosti jem, është një prej djemve më të gjymert që e kam taku.

Në shumë çështje nuk pajtohna me te.

Madje gati në kurgjo nuk pajtohna me – politikisht.

Por, nuk ja harroj kurrë mikpritjen që na ka bërë në Londër, mua, të ndjerit Kastriot Kelmendi, Luan Jahës, Blerim Kroçit e të tjerëve.

Sa herë kemi qenë në Londër, gjatë 90-ave, Bajrami na ka ofru strehe dhe ushqim. Ka ndodhē vetën me e lonë keq.

Bukë krypë e zemër!

Mikpritje dukagjinase!