Avni Ajeti tregon si u vra Ilir Konushevci: Dihen emrat e vrasësve

Njëri ndër ushtarët e parë të UÇK-së, Avni Ajeti, ka treguar se si ka ndodhur vrasja e Ilir Konushevcit dhe Hazir Malës në një fshat në veri të Shqipërisë. Ai ka thënë se kishte paqartësi që të dy të nisen nga Tirana atë ditë. “Kam qenë në Shqipëri. Në Tiranë e kanë mbushur kamionin me … Vazhdoni me leximin e Avni Ajeti tregon si u vra Ilir Konushevci: Dihen emrat e vrasësve