[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aurelën e zë shiu në plazh me bikini (Foto)Blogerja dhe modelja e njohur, Aurela Hoxha, ndodhet për pushime në Tajlandë.

Ajo sjell vazhdimisht imazhe për ndjekësit e saj, ku vë në plan të parë figurën e saj trupore.

“Ndjenja e shiut”, ka shkruar bukuroshja në përshkrimin e fotografisë.

Ndërkaq, ditë më parë ajo ka publikuar disa fotografi të tjera nga plazhi që jua sjellim më poshtë. /Telegrafi/