[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aurela Hoxha tund ‘bombat’ e saj nën ritmet latine (Video)Blogerja është duke shijuar natyrën e mrekullueshme të Tajlandës.

 Aurela Hoxha po e shijon pa fund këtë udhëtim, duke e përdorur edhe si mënyrrë promovimi të linjave të saj perfekte.  Në këtë udhëtim e shoqqërojnë dhe ritmet lat]ine. Ajo ka postuar video në Insta Story së bëri lozonjaren. / Gazeta Express/