Ashensori bie në podrum, lëndohen katër persona

Dy meshkuj dhe dy femra kanë pësuar lëndime të lehta pasi ashensori në të cilin ishin ka lëvizur nga kati 1 për në podrum. Ngjarja ka ndodhur në Prizren, të hënën në ora 20:26. LEXO EDHE KETE I burgosuri kosovar denoncon nënën në polici: Më braktise, prandaj u bëra hajn “Prizren 24.10.2022 – 20:26. Viktimat … Vazhdoni me leximin e Ashensori bie në podrum, lëndohen katër persona