[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Asgjë nuk është e ëma çka është e bija e ish-ministres Majlinda Bregu (Foto)Ish-Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, aktualisht deputete e PD-së, është një nga femrat më tërheqëse të politikës shqiptare.

Ajo njihet për stilin e saj në veshje dhe për një paraqitje tepër shik, sa shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe të publikut për dukjen e saj dhe veshjet e shtrenjta që ajo përdor, shkruan “opinion.al”.

Por jo vetëm Majlinda, tashmë edhe vajza e saj prej kohësh ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pamjes sensuale. Vajza e Majlinda Bregut, është tepër simpatike.

Në një foto që ka publikuar së fundmi me bikini, ajo që bie në sy, është një trup perfekt me super forma./opinion.al/

13307463_10154333996962022_1419059970250070484_nkejdddkejda-kejda