Arritja e ekspertizës shtesë në rastin Dehari në Kosovë, deklarohet avokati i familjes

Avokati i familjes së Dehari, Tomë Gashi ka njoftuar sot se ka arritur ekspertiza shtesë në rastin e Astrit Dehari.   “Sa të jem unë ministre e Drejtësisë kurrë jo”, Haxhiu e Tahiri përplasen në Kuvend Ai në emisionin “Frontal” në T7 tha se kjo ekspertizë ka arritur në Kosovë javën e kaluar dhe se … Vazhdoni me leximin e Arritja e ekspertizës shtesë në rastin Dehari në Kosovë, deklarohet avokati i familjes