[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arrestohet një serb në Fushë Kosovë, kontrabandonte cigare pa licencëFushë Kosovë 19.01.2017-10:00. Njësitë policore kanë ndaluar një veturë të cilën e ngiste i dyshuari mashkull serb, shtetas i Serbisë, dhe gjatë kontrollit i janë gjetur një sasi e duhanit në vlerë rreth 2000 € për të cilat nuk posedonte dokumente valide. I dyshuari me qëllim të mosraportimit të rastit u ka ofruar zyrtarëve policorë 50 € mito. Me vendim të prokuronit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ben te ditur Poilicia e Kosoves