Arrestohet një person i dyshuar për sulm seksual

Prokuroria Themelore në Pejë, ka njoftuar opinionin publik se pas punës intensive me Policinë e Kosovës, ka identifikuar dhe arrestuar një person (me inicialet F.B)  i cili dyshohet se me datën 27 shtator të këtij vitit ka sulmuar seksualisht një femër. Sipas njoftimit për media, pas identifikimit, i njëjti me urdhër të Prokurorit të Shtetit … Vazhdoni me leximin e Arrestohet një person i dyshuar për sulm seksual