[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arrestohet ish-Miss Bullgaria, mbyti burrin duke bërë seks!Ish-Mis Bullgaria është arrestuar pasi aksidentalisht vrau burrin gjatë një sesioni seksual që shkoi shumë keq.

Bukuroshja mund të dënohet me tri vjet burg, pasi dyshohet se është fajtore për vdekjen e burrit të saj më 2014.

Çifti eksperimental ishin duke provuar disa lëvizje të reja në dhomën e gjumit, të cilat përfunduan në mënyrë të tmerrshme.

Anita Meyzer pritet të deklarohet fajtore për neglizhencën e cila rezultoi në vdekjen e bashkëshortit të saj 40-vjeçar, Nikolai Dimov.

Sipas News.Bg, mbretëresha 52 vjeçe e bukurisë kishte lidhur lidhje plastike rreth krahëve të burrit të saj, qafës dhe këmbës, si pjesë e një fantazie seksuale.

Ajo shpjegoi se burri i saj dëshironte që ajo ta filmonte atë duke i shfaqur muskujt e tij në dhomën e gjumit.