[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ariana e Ermalit shumë ndryshe pa grim (Foto)Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana, shfaqet përherë gjithë stil e sharmë.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve, ajo e ka ruajtur dhe kultivuar edhe më tej pamjen e freskinë, duke u bërë përditë e më e bukur, shkruan “Kosovarja”.

Njëra ndër nuset më të përfolura të estradës, duket mirë edhe pa grim.

E tillë shfaqet në këtë foto përkrah Ermalit të saj