[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arben Hasi: Për kryesinë e LDK-së!Si njeri prej 103 mij votuesit fanatik te LDK-s,me shqetesim te madhe po i shoh manovrimet qe po mundohen te i kamuflojn ata qe i humben zgjedhjet!
Çudia eshte sepse ata po kerkojn fajtor diku tjeter per humbjen kaq te thellë te LDK-s,per vete spo kan pasqyre si duket!
Elektorati i LDK-s eshte i fundit qe i kupton këto gjana,sepse me të s’flet askush,normal vetem kur ju duhen per vota!
Ndëshkimin e keni nga këtu,madheshtia juaj pars votuesit te LDK-s,tashme ju bën shum te vegjel e te turperuar!
Asnje dhe askush se mori guximin qe tdel para elektoratit dhe ti pranoj gabimet dhe ti kerkoj falje ketyre fanatikve qe me ngulem u munduan ti bindin dhe tjeret qe LDK eshte me e mira dhe se ne LDK ka njerz qe me te vertet duan ta ngritin e zhvillojn ket vend!
Ju asnjeher nuk ishit ne gjendje ti kuptoni këta njerz se si u ndien dhe si po ndihen pas ksaj humbje te tmerrshme!
Militanti i LDK-s asnjeher nuk ju ka kushtezu vote per ndonje interes,sic ndodhe ne partit tjera!
Votuesi i LDK-s ju ka çmu dhe respektu ne ndershmerin tuaj,ne profesionalizmin tuaj!
E ju cka keni bëre per votuesin e LDK-s?
I keni mbush zyret tuaja ne qeveri me militant te partive tjera,i keni shperbly njerzit qe kurr 1 hap se kanë ba per ju!
Ky eshte ndeshkimi,dhe bash prej tyre e keni ket rezultat,qe te zbritni me kambë ne toke dhe ti respektoni kta njerz!
Spo iu japi emer dy zyrtarve te LDK-s qe ishin ne qeveri,kisha nevoje per ta,dhe permes nje miku tim i kerkova ndihme qe ta kem nje takim ne ministri…faleminderit qe nje këshilltare e ministris na takoj,dhe na i dha kogja do premtime tmira,por pas daljes nga zyra as qe u murr më me ne!
Njejt edhe tjetri,pas 3/4 fjalve me të,më skishte qasje,u zhduk!
Besoj se shum tjerve ju ndodhe njejt,injorim total te aktivistve dhe votuesve te LDK-s,nga zyrtar dhe antar arrogant te LDK-s!
Andaj ju qe pretendoni Kryetarin e LDK-s,zbritni derë me derë dhe bisedoni me kta njerz,mos i nënçmoni!
Kryesi dhe antar te kryesis se LDK-s,bëhuni zeri yne aty,e jo zëri i interesave tuaj!
Respekt ✌️