[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arbana Xharra merr meszhe kërcënuese e ofenduese prej aktivistëve të Lëvizjes Besa …(Foto) 

 

Kryeredaktorja e Zërit ka marrë mesazhe ofenduese e kërcënuese në adresën e saj në Facebook pas një postimi të saj për Lëvizjen “Besa”.

Disa prej këtyre mesazheve Arbana i ka postuar në murin e saj në Facebook bashkë me këtë postim

 

Se kush eshte “Besa” dhe cfare mbeshtetes ka, po ju sjelli disa prej mesazheve qe kam marre sot e dje. Per keqardhje ne cfare derexhe kane rene nje pjese e shqiptareve ne Maqedoni, te cileve u eshte shperlare truri nga agjenda erdoganiane permes “LevizjesIK”