[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Arbana Osmani poston foto/ Vërshojnë komentet, zbulohet inati mes mikeshaveModeratorja e dashur për publikun Arbana Osmani ka postuar në instagramin e  saj një foto të veçantë.

 Ajo dallon për zgjedhjen e veshjeve të saj dhe kombinimeve me shumë stil. Si gjithmonë në postimet e Arbanës vërshojnë komentet pozitive. Edhe ketë herë nuk mund të ndodhte ndryshe. E përfshirë është deh mikja e saj më e ngushtë Xhemi Shehu.

Gjithçka nis me komentin për çantën e Arbanës dhe vazhdon me një ikonë të inatosur për Xhemin.