[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Antonio Banderas në rrezik, dërgohet me urgjencë në spitalAntonio Banderas është shtruar në spital pasi ndjeu dhembje në gjoks pas një seance ushtrimesh në palestër.

Aktori 56-vjeçar, i cili nga viti 2015 jeton në Angli, u dërgua me urgjencë në spital dhe gjithçka kaloi. Tashmë, ai po rehabilitohet pas rrezikut të kaluar.

Vetë Banderas ka konfirmuar lajmin për “The Sun” dhe ka falenderuar mjekët për shërbimin.