[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Angela Martinit ‘djeg’ rrjetin, nuk ka asgjë poshtë fustanit (Foto+18)
Modelja shqiptare, Angela Martini, tërhoqi jo pak vëmendjen në një mbrëmje gala ku ishte e ftuar mes shumë personazhesh VIP.

Jo vetëm për bukurinë, por edhe për veshjen. Ajo u paraqit me një fustan të hapur, me dekolte që i ekspozonte dukshëm gjoksin, tejet elegant e provokues.

Ajo që ra më shumë në sy ishte e çara e fustanit deri në pjesët intime. Dhe kjo e çarë i ekspozoi modeles edhe organin gjenital, pasi ajo nuk kishte asgjë poshtë fustanit.