[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Albana Osmani tregon më në fund dashurinë e saj, nuk do ta besoni kush është (Foto)Albana Osmani një nga vajzat më të bukura të ekranit ka treguar dashurinë e saj.

Albana përveç aftësive të saj, tashmë të vërtetuar në gazetari ka dhe një dashuri e pasion të madh për pikturën. Moderatorja super e çiltër ka postuar një foto në instagram duke pikturar. Ajo  është një foto tipike e një piktoreje me një stil paksa të shkujdesur.

Albana krahas fotos ka vendosur hashtagun ‘my love’ dashuria ime. Se çfarë është duke pikturuar moderatorja nuk kuptohet. Fotoja është  publikuar nën efektin bardh e zi. / Gazeta Express/