[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksion i madh i Policisë së Kosovës në Prishtinë (VIDEO)Botapress 9 Shkurt. M.M

Në orët e mbrëmjes Policia e Kosovës ka marrë një aksion në “lagjen e spitalit” në Prishtinë, shkruan Botapress.

Siq shihet në videon e siguruar nga Botapress, Policia me tri patrulla ka dalur në këtë lagje dhe i ka ndaluar disa vetura për kontroll.

Nuk dihet cila është arsyeja e këtij aksioni në “lagjen e spitalit” por qytetarët janë frikësuar se ka ndonjë aksion për të ndonjë të kërkuar nga Policia e Kosovës./Botapress.info/

https://youtu.be/ebQoQtZjC6s