Aksidentohet autobusi në Komoran që po barte protestuesit

Sot në ora 14:00 pritet të realizohet Marshi për drejtësi, i organizuar nga Partia Demokratike e Kosovës.

Ky subjekt ka organizuar gjithashtu edhe bartjen me autobus të protestuesëve nga qytetet të ndryshme të vendit.

LEXO EDHE KETE

Reagon Specialja, përmend akuzat dhe viktimat e pretenduara të ish-krerëve të UÇK-së

Në një foto të siguruar nga Gazeta , shihet se njëri ndër autobusët që ishte duke i bartur protestuesit ka pësuar aksident, në fshatin Komoran.

Nuk raportohet të ketë të lënduar.

Ndërkaq, Insajderi ka provuar ta konfirmojë lajmin edhe nga Policia e Kosovës por akoma nuk ka marrë përgjigjje./Botapress.info/

ngjashme