Aksidenti dramatik, treni ndan në dysh autobusin

Një tren është përplasur me një autobus, duke ndarë në dysh mjetin e transportit që po qëndronte në hekurudhë.   Çfarë janë dronët kamikazë? Ukraina akuza Iranit se i ka çuar në Rusi Ngjarja ka ndodhur në Bergen op Zoom të Holandës dhe fatmirësisht, nuk ka asnjë person të lënduar. Sipas dëshmitarit që regjistroi me … Vazhdoni me leximin e Aksidenti dramatik, treni ndan në dysh autobusin