[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident trafiku në Vushtrri, shoferi largohet me shpejtësiPK raporton se viktima mashkull K-Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është goditur nga një veturë në lëvizje e cila është larguar nga vendngjarja dhe ka vazhduar në drejtim të panjohur. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.