Aksident në Rrugën e Arbrit, dyshohet për 3 viktima dhe 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Arbrit. Gazetari Enver Doçi bën me dije për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës Qeranecit.   Amerikanët rikujtojnë s’e marrëveshja nuk sjell njohje, Kurtit e Osmanit u kërkohet llogari Sakaq, drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy ambulanca dhe një … Vazhdoni me leximin e Aksident në Rrugën e Arbrit, dyshohet për 3 viktima dhe 4 të plagosur