[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident në rrugën “Agim Ramadani në Prishtinë (FOTO)Botapress, 18 Janar

Rreth orës 20:30 ka ndodhur një aksident në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, shkruan Botapress.

Në aksident janë përfshirë një “Audi” dhe një “Golf 4”, ndërsa për fat të mirë nuk ka të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes. /Botapress.info