Aksident në Mitrovicë, lëndohen katër persona

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, dhe tha se aksidenti ka ndodhur në segmentin rrugor në fshatin Lushtë të Mitrovicës. “Aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 14:00, në rrugën … Vazhdoni me leximin e Aksident në Mitrovicë, lëndohen katër persona