[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident në lagjen Dardania në Prishtinë, nuk ka të lënduar (Foto)Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Sonte (e enjte) rreth orës 23:00 ka ndodhur një aksident trafiku në Prishtinë konkretisht, në lagjen “Dardania”.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar, raporton lajmi.net.

Në aksident janë përfshirë dy vetura. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.