[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident në Bërnicë, lëndohet një fëmijëNjë aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Bërnicë të Prishtinës, me ç’rast është lënduar një fëmijë.

Aksidenti ka ndodhur mes një veture golf dhe një kultivatori.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Fëmija i lënduar është dërguar për mjekim në QKUK./ekonomiaonline/.

Image
Image
Image