Aksident i rëndë trafiku në lagjen “Velania” në Prishtinë, makina del komplet nga rruga

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen “Velania” në Prishtinë.Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Golf dhe një taxi. Në pamjet e publikuar, shihet se në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës, raporton Reporteri. Policia ende nuk ka dhënë detaje për aksidentin./Botapress.info/ LEXO EDHE KETE Dëshmia … Vazhdoni me leximin e Aksident i rëndë trafiku në lagjen “Velania” në Prishtinë, makina del komplet nga rruga