Aksident i rëndë në Sllatinë, rrotullohet vetura

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në Sllatinë. Sipas pamjeve që ka siguruar IndeksOnline shihet se një veturë dhe një kamionetë janë përplasur. Vetura e cila ka dalë nga rruga është rrotulluar, sipas pamjeve. Nuk dihet sa persona janë lënduar si pasojë e aksidentit. https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2022/04/video-1649953896.mp4