[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident i rëndë në Dollc të Klinës (Video)Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit në Dollc të Klinës. Zyrtarë të Policisë nga rajoni i Pejës konfirmuan për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur në Dollc të Klinës dhe Policia është në vendngjarje, por nuk dha asnjë detaje tjetër, shkruan Telegrafi.

 

PER VIDEO KLIKO KETU