[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksident i rënd në Pejë (Foto)Në orët e mbrëmjes së sotme, në fshatin Raushiq të Pejës ka ndodhur një aksident  i rënd trafiku.

Sipas dëshmitarëve, në këtë aksident kanë mbetur të lënduar një mashkull dhe dy vajza.

Derisa njësitet e Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes, raporton Indeksonline