Aksident i frikshëm, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, ka të plagosur

Një aksident i frikshëm ka ndodhur ditën e sotme në rrugën nacionale Gjirokastër-Tepelenë pranë fshatit Picar. Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga duke përfunduar ne kanal.

LEXO EDHE KETE

‘Kurti i talli mësimdhënësit’: Gjimnazet në Malishevë, Juniku dhe Shtime pro vazhdimit të grevës

Si pasojë e aksidentit është lënduar vetëm një person . Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të mësuar rrethanat e aksidentit./Botapress.info/

ngjashme