[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aksesorët që u pëlqyen me se shumti nga femrat e showbiz-it gjatë 2016-ës (Foto)Padyshim që dukja është mjaft e rëndësishme për femrat e showbizit.

Ato kujdesen të duken me së bukuri, shkruan IndeksOnline.

Viti që lamë pas ishte mjaft i ngarkuar për shumë figura publiku, plot angazhime, koncerte, projekte të reja.

Shumë nga këngëtaret e modelet komentohen për stilin që mbajnë, këtë vit shumë nga femrat e showbizit preferuan edhe aksesorët në qafë por që dukeshin mjaft bukur dhe me stil.