[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aida Doci vjen me ‘Ndjesë’ (VIDEO)Ashtu sikurse kishte paralajmëruar këngëtarja e njohur Aida Doci ka publikuar sonte projektin e saj më të ri.

Balada më e re titullohet ‘Ndjesë’ me tekst dhe muzikë nga Fatmir Muja, orkestrimi nga Chipsi & Endriti ndërsa klipi është realizuar nga Imagine Films.

Menjëherë pas publikimit kënga është pëlqyer dhe ka marrë shumë komente pozitive.