[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Aida Doçi e bën të qajë hoxhë Elvis Naçin dhe Gold Ag, ja çka i kujtoi (Video)Edhe pse e re në skenën muzikore, këngëtarja Aida Doçi, po pëlqehet shumë nga publiku kosovar.

Ajo thuajse është e ftuara e përhershme e emisionit më të shikuar të zhanrit show “n’Kosovë Show”.

Por për pak minuta Aida Doçi ka emocionuar fort hoxhë Elvis Naçin dhe reperin e njohur shqiptar Gold Ag.

Në emisionin e Shpetim Deskut, “n’Kosovë Show”, Aida ka kënduar këngën e Adem Ramadanit, ilahinë për Mulla Jakupin, hoxhën nga Maqedonia.

https://youtu.be/DwdT_wjC36A