[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adem Jashari tani edhe në akull (VIDEO)Jemi mësuar ta shohim në shtatore të larta bronzi, e nëpër emërtime sheshesh e rrugësh, por Adem Jashari tani ka zënë vend edhe në një oborr në Sllovi të Lipjanit.

Heroin legjendar, Bunjamin Avdyli e gdhendi në akull, dhe moti i ftohtë po i ndihmon ta ruajë edhe për pak ditë, njofton Klan Kosova.