[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Tahiri pas operacionit, shkruan për fansat e saj direkt nga spitali (Foto)Ditë më parë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, kishte përfunduar një operacion në këmbë.

Adelina e kishte lënduar këmbën e saj të djashtë gjatë skijimit,transmeton Gazeta Express.

Ajo së fundmi për të gjithë fansat e saj ka shkruar një postim ku tregon se ajo është në gjendje të mirë shëndetësore.

Adelina gjithashtu falënderon të gjithë ata që kanë pyetur për shëndetin e saj.

‘Të dashur fansa dhe dashamirës të mi,Në pamundësi që të ju përgjigjem shkresave të juaja të pafund, ku tregoni kujdesje të madhe për mua dhe shëndetim tim, ju njoftoj që pas aksidentit të pësuar gjat skijimit, ku pësoi këmba ime e djathtë, pas ndërhyrjes kirurgjike çdo gjë është në rregull dhe Adelina e juaj është shumë mirë dhe së shpejti do të rikthehem pran jush me projekte të reja dhe më e fortë! ☺