[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Adelina Tahiri operon këmbën (Foto)Adelina Tahiri duket se ka pasur probleme me këmbën e djathtë.

Këngëtarja është dashur të kryej ndërhyrje kirurgjike dhe të fus këmbën në allçi.

Këtë gjë e ka treguar vetë këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në llogarinë personale në Instagram gjersa e tregon këmbën pas operacionit.

Ndryshe, Adelina ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikohen gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/