A janë kontaktuar nga Sveçla familjarët e policëve të kidnapuar?

Ministri i Punëve të Brendshëm, Xhelal Sveçla, në konferencën për media pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë tha se menaxhmenti i policisë ka kontaktuar me familjet e policëve të kidnapuar. Ai u shpreh se edhe gjatë ditë do të kontaktojnë me familjarët për të shprehur solidaritetin dhe siç u shpreh ai, për të parë për … Vazhdoni me leximin e A janë kontaktuar nga Sveçla familjarët e policëve të kidnapuar?